Lelo Tiani 3 24K GOLD

10 000 Kč s DPH

DS89163572

New product

Skladem

Přidat na seznam přání

Zahaleno v ultra prémiovém 24karátovém zlatě
Pro skvělé partnerské potěšení
Dva vibrační motory v měkké a pružné silikonové formě
Režim SenseMotion
8 nastavení a bezdrátový dosah až 12 metrů
100% vodotěsný a voděodolný
Dobíjecí přes USB

NEJLEPŠÍ LUXUSNÍ PÁROVÝ MASÉR - TIANI 24k, který se užívá při sexu, je navržen se dvěma motory, které zlepšují pocity pro oba partnery současně a pro větší společné orgasmy.
24KARAT GOLD KISS - Na znamení vašeho odhodlání k potěšení je TIANI 24k vybaven prstenem z 24karátového zlata, na každém je vyraženo jedinečné sériové číslo.
EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE - Bezdrátově ovládejte masážní přístroj až na 12 metrů pomocí typického ovladače LELO citlivého na pohyb a otevírejte nekonečné možnosti pro páry.
ROZTAJTE SE V EXTÁZI - Tento vibrační masážní přístroj pro páry, zapečetěný polibkem z 24 karátového zlata, je o povznesení společných sexuálních pocitů při milování.
Ponořte se do extáze zlata s TIANI 24k. Oceněný design, který nosí ženy při milování, je vybaven dekadentním prstenem z 24 karátového zlata a označuje jej jako nejluxusnější masér na dálkové ovládání párů v dnešním světě. S 8 režimy stimulace – dva ovládané pouze pohybem – duální motory, jeden pro vnitřní stimulaci a druhý pro vnější stimulaci, poskytují spojení luxusu a potěšení, které se postupem času jen posiluje.
Parametry:

Barva: černá, zlatá
Materiál: silikon, kov, ABS plast
Rozměry: délka vibrátoru 8,3 cm, průměr vibrátoru 2,8 cm, průměr ovladače 6,3 cm
Vibrace: ano
Pohon: dobíjecí Li-on baterie, 2 AAA baterie
Vodotěsnost: ano (pouze vibrátor!!)
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi

 
Seznámení
Vaše TIANI™ 24k je vyrobeno tak, aby bylo vloženo menším ramenem do vaginy a větší vnějším ramenem na klitorisu. Nejjednodušší je umístit vibrátor dřív, než do vás zasune partner.Co umí TIANI™ 24k nejlépe
Akorát malý, aby byl nenápadný, ale i tak s dostatečně silnými vibracemi, aby je pocítili oba dva. TIANI™ 24k  je možné použít v kterékoliv poloze, ale pro začátečníky je nejjednodušší poloha misionář.

Jak vás potěší
TIANI™ 24k si nemusíte užívat jen se svým partnerem, ale můžete ho použít i při hrátkách sama se sebou.
Dobíjecí
Více výkonu, méně povyku


100% vodotěsný
Do postele, ale i do horké vany.Ovládaný na dálku
Bezdrátové ovládání pro dobrodružnou zábavu


8 Nastavení
Od škádlivého šelestu k uspokojivému pulzu