Satisfyer Vibes Mr. Rabbit

1 251 Kč s DPH

DS22691257

New product

Skladem

Přidat na seznam přání

Everybunny potřebuje Somebunny! I když králíci nejsou zrovna vaše oblíbená věc, pan králík vám stejně udělá radost, protože vás hýčká nezapomenutelnými úlety vášně. Jeho hedvábně matný povrch a flexibilní tyč a stimulátor klitorisu vyrobené ze silikonu šetrného k pokožce se elegantně přitisknou k vašim křivkám. Tímto způsobem se 12 jiskřivých vibračních programů dostane na všechna vaše oblíbená místa s působivou silou a hýčká vás vaginálně i klitorisem - Mr. Rabbit je vybaven 2 výkonnými motory. Pokud jde o intenzivní orgasmy, věřte panu Králíkovi, protože je ostřílený, pokud jde o milování – nemluvě o „skutečném dolaru“. Vaše svatyně svatých bude nadšená radostí, slibte! 
Na praktickém pojistném kroužku s integrovaným ovládacím panelem můžete intuitivně najít svou oblíbenou vibraci stisknutím tlačítka a zároveň pevně uchopit nezbedného zajíčka - i když jsou věci obzvláště mokré a divoké. 12 zvláště silných vibračních programů se skládá ze 6 intenzit a 6 nebeských rytmů. Vibrace jsou perfektně distribuovány prostřednictvím 2 motorů po celé hřídeli a stimulátoru klitorisu, takže vás všude intenzivně stimulují. Díky voděodolné úpravě (IPX7) vás Mr. Rabbit také zve ke smyslnému potěšení ve sprše nebo ve vaně.
 Díky technologii flexibilního silikonu je rukojeť příjemná na dotek a extrémně flexibilní 2 výkonné motory přenášejí intenzivní vibrace celou hračkou Vyrobeno z vysoce kvalitního extra měkkého silikonu, který přenáší silné vibrace s nevídanou intenzitou Záruka 15 let
2 supersilné motory


Superintenzivní hluboké vibrace
Tichý režim


Vodotěsný IPX7
Silikon příjemný na dotyk


Snadné čištění
Lithium-iontový akumulátor


Magnetický nabíjecí USB kabel součástí dodávky 
12 vibračních programů